Altroke Istra kinkekarp

Tootekood: VINA703956
Kaubamärk:
Ühik: kmpl
Laoseis: Laos
Hind:
49,90 €

49,90 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   
Istria aarete harmoonia

VideoIstria aarete harmoonia.

Kuulus juveliir Faberge on saanud inspiratsiooni ühest kõige põnevamast looduse vormist enam kui 130 aastat tagasi ja tegi maailmakuulsa munakujulise ehte. Fabergeri muna on ainulaadseim kunstiteos, misiInspireerib kunstnikke ja käsitöölisi kogu maailmas just tänu oma täiuslikkusele. Farberger muna äratas ka meie soovi et,teha miskit, mis oleks Istria Farberger. Suurte teadmiste ja tunnetuste abil oleme koostöös kunstnike ja graafikutega välja töötanud unikaalse kombinatsiooni šokolaadist ja veinist. Sloveenia punaste veinide kuningas Refošk on temperamentne tumedate marjade võrgutav sügav maitse, mis on ühendatud šokolaadi siidise pehmusega ja kuningliku rubiini värvusega. Täiusliku maitse sulandumist täiendab ainulaadne välimus, mis on tuntud graafik/kunstnik Lara J.Marconi loomingu tulemus. Seega on loodud midagi, mis on enamat kui lihtsaltkKinkekomplekt. Nii on loodud Altroke Istria

ŠOKOLAAD JA VEIN See on romantika. Meie kingitus on mõeldud kahele. Elegantsed klaasist pudelid sisaldavad magusat veini (üks pudel ühele inimesele), mida võib otse pudelist juua. Šokolaadimuna on mõeldud ühiseks tarbimiseks. Väikesteks tükkideks purustatuna on suurepärane täiendus veiniga. Šokolaadi saab süüa ka järgnevatel päevadel või hoida mälestusesemena riiulil. Suveniirid on ju ehted, mis lisavad meie elule lisaväärtust. Alustame seda teekonda koos. Kõigepealt naudime erakordset Refoški ja šokolaadi!


Tegemist on haruldase kinkekomplektiga. Selliseid kinkekomplekte on kokku 5 tk Eestis ja rohkem neid ei ole võimalik hankida. Valmistatud spetsiaalselt kevadeks 2021 limiteeritud partiina Sloveenias.

Tähelepanu! Kinkekarp sisaldab alkoholi. Alkohol võib kahjustada teie tervist!
Sarnased tooted

Kinkekomplekt Pinot Noir

Tootekood: Box1000 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva ,   Color:
15,80 €

Monoloog džinn 1 liiter kinkekarbis

Auhinnatud: Great American Spirit Competition, 2018, Rochester, New York: Double GOLD MEDAL for high quality
The highest-rated imported gin Red Dot Desing Award 2019 winner

Tootekood: FRU033930K ,   Laoseis: Tellimisel ,   Color:
44,90 €

Kinkekarp mustikalikööriga ja kirsilikööriga

 

 

Tootekood: box35 ,   Laoseis: Laos ,   Color:
30,99 €

Marine Brut ja Marine Sec kinkekomplekt. Kuivad säravad vahuveinid

Tootekood: Box56 ,   Laoseis: Laos ,   Color:
33,90 €

Särav vahuvein Capris Marine Brut kinkekarbis. Kuiv vahuvein.

Tootekood: box57 ,   Laoseis: Laos ,   Color:
18,80 €