Tootegrupid

Meist

Iga algus saab alguse algusest.

 
Ühest sammust saab pikk teekond, millel teinekord polegi lõppu. Just niisamuti on meie sünd saanud alguse sõprusest ja armastusest. Teame, et südamega tehtud asjad on jäädavad, nii ka meie soov pakkuda parimat.

 

Oleme hinges end sidunud kauni maaga, imelise maapealse paradiisiga otse vahemerelisest päikesest. Koht kus hinnatakse tervist ja toitu, kus oluline on inimene ning mõtted, et kui aitan sind siis aitan ma iseennast.

 

Just nii soovime pakkuda vaid parimat ning muuta meie maailma.
 
Meie ja Sloveenia lugu saab alguse aastal 2009 kui esimest korda seda maad külastasime. Sama KRNi mägi mis kõrval oleval pildil puges meie kõigi hinge ja edasine on juba seiklusterikas ajalugu meist ja Sloveeniast.
Koos meiega on käinud Sloveenias umbes sadakond eestlast kellele oleme olnud giidideks või matkajuhtideks.
 
Iga kultuuri lahutamatu osa on toit ja jook. Nii jõudsime me 2015 aastal selleni et, tegime esimesed sammud Sloveenia toidu ja joogikultuuri tutvustamisel Eestis. 

 

Oleme olnud kindlasti Sloveenias ühed vähesed eestlased, kellel on olnud au näha erinevaid tootmisi, tehnoloogiad.  Näha kuidas Radenska mineraalvesi tee pudelisse leiab. Õppida ja näha kuidas viinamarjadest vein saab. Kuidas valmistada imemaitsvaid trühvli roogasid. Eriliselt meeldejäävad on aga need korrad kui oleme käinud kodudes külas ja saanud osa kodustest kokkakunsti traditsioonidest. Jah, me oleme kõikide meie tarnijtate juures käinud vaatamas ja õppimas kuidas tooteid mida pakume valmistatakse. 
 
Pull Punt Group OÜ on eesti perefirma. 
 
 
Täna on meie koostööpartneriteks üle Eesti mitmeid toredaid firmasid. Suurimatest Kaubamaja kuid hästi tublid on vinoteegid, väikesed erapoed kui ka erinevad bio suunitlusega müügikohad.
 
 
 
eFood meeskond
Paldiski mnt 29, Tallinn
+3725300 9195
 
Katrin Kenakaim, katrin@efood.ee ( kauplus, tõlked, tooted, epood, sotsiaalmeedia)
Della Melany Reikop, della@efood.ee  ( fotod ja sotsiaalmeedia)
Ragnar Reikop, ragnar@efood.ee ( tarned ja hulgimüük)