Meist

Iga algus saab alguse algusest.

 
Ühest sammust saab pikk teekond, millel teinekord polegi lõppu. Just niisamuti on meie sünd saanud alguse sõprusest ja armastusest. Teame, et südamega tehtud asjad on jäädavad, nii ka meie soov pakkuda parimat.

 

Oleme hinges end sidunud kauni maaga, imelise maapealse paradiisiga otse vahemerelisest päikesest. Koht kus hinnatakse tervist ja toitu, kus oluline on inimene ning mõtted, et kui aitan sind siis aitan ma iseennast.

 

Just nii soovime pakkuda vaid parimat ning muuta meie maailma.
 
Miks leiutada jalgratast? Kui Viini Keiserlik Õukond ja Vatikan armastas kvaliteetset sööki ja jooki - miks meie täna endale parimat ei võiks lubada?

 

Oleme olnud õnnelikud, et meie juurde jõudis Vahemerelised tooted ja oleme kindlad, et parim maailmast jõuab veelgi meie juurde. Häid ja parimaid leidub igas riigis!

 

Oleme olnud ühed vähesed eestlased, kellel on olnud au näha kogutootmise protsessi.  Näha kuidas vesi kaevudest maapinnale tuleb, milline tegevus toimub loodusliku gaasiga ja gaasi eraldamisega, kuidas tehakse plastpudeleid ja tore villimisliin on ka nähtud. Oleme uurinud ja küsinud nõu tipptegijatelt. Istunud, degusteerinud ja hinnanud erinevaid oliive. Viinamarjast veinini pika maratoni läbinud...
Ja paljugi muud sest meie eesmärk on sulle pakkuda parima kvaliteediga, parimaid tooteid, mis on ka auhinnatud üle maailma.
 
Teame, et meie lähenemine meeldib paljudele, sealhulgas ka meie naabritele. Huvi on tuntud juba Leedus kui ka Lätis ning mine tea - ühel kaunil päeval on eFood üks suurimaid e-poode, kus eripärast maailma köökidest leida.
 
Täna on meie koostööpartneriteks üle Eesti mitmeid toredaid firmasid. Suurimatest Kaubamaja kuid hästi tublid on vinoteegid, väikesed erapoed kui ka erinevad bio suunitlusega müügikohad - sest meie tootevalik on eranditult vaid PARIM!
 
 
eFood meeskond
Paldiski mnt 29, Tallinn
+3725300 9195