Tootegrupid

Ainus ja õige kõrvitsaseemneõli saadaval ka Eestis!

11.02.2017
Ainus ja õige kõrvitsaseemneõli saadaval ka Eestis!
Štajerska-Pekmurje kõrvitsaseemneõli on kaitstud põllumajandustoode
 
ning tähistatud geograafilise tähisega. Štajerska-Pekmurje kõrvitsaseemneõli on ainus ja õige kõrvitsaseemneõli, mida toodetakse 1750 aasta esimese toodetud õli retsepti järgi.
Korraliku kõrvitsaseemneõli 1liitri tootmiseks on vaja 33 keskmise suurusega kõrvitsat!
Kõrvitsaseemneõli annab terve naha! Kõrvitsaseemneõli kasulikke mõjusid nahahooldustoodetes on tunnustatud juba mitu sajandit. Õli sisaldab vitamiine A ja E, mineraale, fütosteroole (fütosterool on tuntud kui keharasva vähendav aine ning vitamiinid soodustavad iseeneseslikku rasvapõletamist) ja mikroelemente mis on naha,juuste ja hammaste jaoks hädavajalikud. Nii saab kõrvitsaseemneõli kasutada loodusliku nahahooldusõlina, mis toidab ja noorendab nahka. Sobib kasutamiseks ka massaažiõlina.
Kõrvitsaseemneõli on sobilik südamehaiguste, vaskulaarhaiguste ja eesnäärmevähi ennetamiseks.
Kõrvitsaseemneõli on ideaalne põie ärrituste korral. Põie ärritus on tavaline probleem naiste hulgas, eriti menopausi ajal kuid kõrvitsaseemneõli sobib ideaalselt ka urineerimissageduse muutumisel (vähenenud urineerimisvoog, valulik urineerimine) – nende sümptomite leevendamiseks kasutatakse kõrvitsaseemneõli muide ka traditsioonilises meditsiinis.