Tootegrupid

Alles eile öeldi,

21.07.2020
Alles eile öeldi,
 
et me mitte ei müü häid tooteid vaid harime toidumaailma suures mängus, kus selgitame välja vastused ja saladused.
 
Kes me oleme?
 
Väga paljud teavad-tunnevad meid Pull Pundina. Just – juba üle 12 aasta oleme vedanud pullpundina seiklejaid mööda põnevaid sihtkohti Eestis kui maailmas. Pannud rahva suvel kelgutama, tutvustanud põnevaid rahvuskööke, viinud läbi teemaõhtuid, lobisenud raadios ning kirjutanud ajakirjades.
 
Ja juttu meil jätkub. Kui üks väsib siis teine laseb edasi…
 
EPOOD
 
Sellel kevadel kohendasime ning sättisime pisut meie epoodi, mis on täna lihtsamast lihtsam ning kasutajasõbralikum.
 
www.efood.ee on epood kus valikus on vahemerelise piirkonna auhinnatud ja parimad tooted otse tootjalt. Olles käinud kõikides tootmistes, saame olla kindlad, et tegemist on tõesti „tõupuhaste“ tootmistega ja toodetega. Lisaks hoiab Terje Kreekas näppu pulsil, et kreeklased käsitööna valmistatud toodetesse oma hinge, südame ja soojuse ikka lisavad.
 
www.efood.ee valikus on palju erilisi tooteid, mis saanud maailmas tunnustuse: parim koostis, parim tooraine, parim maitse… ja selleks, et saada maailmas auhinnatud kohti peab tegemist olema tõesti märkimisväärsete toodetega sest näiteks ainuüksi mineraalvetesid maailmas on oi kui palju ja Radenska lausa kahekordselt suure kuldauhinna omanik.
 
www.efood.ee on sobilik neile, kes hindavad põnevaid maitseid, kes soovivad toituda tervislikult ja teavad, mis on parim tema igapäeva toidulauale. Meie juures käivad toitumisnõustajatest tippsportlasteni ja ka sina.
 
Epood on avatud 24/7 ning kaupadele saab järgi tulla Paldiski mnt 29, Tallinn tööpäeviti kell 11.00-17.00. Saab kasutada ka kullerteenust, pakiautomaadi võimalust ja kui vajad erilahendust - võta julgelt ühendust.
 
Pull Punt meeskond
 
Oleme väike kuid igati aktiivne meeskond. Küllap tervislik toitumine ja meie enda tootevaliku igapäevane tarvitamine, on aidanud pimedatel sügistel ikka ja endiselt energiliselt toimetada ning kevadeti hulljulgeid plaane täide viia. Peale pereliikmete on meid aitamas sõbrad, tuttavad ning nii on pull punt sõpruskond kasvanud päris suureks.
 
PULLPUNT.EU
 
on see leht kuhu oleme koondanud kokku erinevad aktiivsemad tegevused kodu- kui välismaal. Hingelähedaseim on meile loomulikult Sloveenia, mida oleme saanud esindada juba üle 12 aasta ja ei saa salata, et seda imelist rohelist maad ka hellitavalt „koduks“ nimetame. Esinduses saab tutvuda materjalidega, mis puudutab eelkõige Sloveeniat.
 
Esindus asub Paldiski mnt 29, Tallinn, hoovipoolne osa, I korrus. Avatud tööpäeviti kell 10.00 - 17.00, telefon 53600 9195, ekiri: katrin@pullpunt.eu
SLOVEENIA
 
Feel Slovenia Eesti Facebooki leht
 
on just sulle kes tahab avastada Euroopa erilisemat paika. Kuigi täna aastal 2020 on reisimine pisut raskendatud, ei keela keegi kedagi unistamast ja tulevikuplaane tegemast. Alati on oodatud ka sinu reisimuljed, soovitused, fotod Sloveeniast. Nii oleme püüdnud tuua kõigile põnevaid vaatamisväärsusi, mida turistilõksuks pidada ei saa.
KREEKA
 
Meie Terje elab juba väga pikalt Kreekas ning on hästi kursis, mis on oluline kreeklastele ja eestlastele ning tänu kahe riigi esindajana – on tema kõige õigem inimene, kellelt küsida Kreeka kohta. Samuti olles saatkonnas tegutsev, teab just tema toodete kvaliteedi, tooraine puhtuse ja nippide kohta kõike.
 
Küllap teame ja tunneme neid nurgataguseid Kreeka turukaupade pakkujaid küll siin Eestis, kelle kaup on Kreeka „säästumarketi“ kaup. Meil on väga hea meel, et Terje saab kohapeal olles kõigel näppu pulsil hoida ning kinnitada, et meie riiulitel on parim Kreeka kaup!
Söö, naudi, armasta Kreeka moodi FB lehel on hea võimalus temaga otse ühendust võtta. Nii toodete kui reisimise kohta. Eks vaata ja uuri ise!
 
Terje FB leht: Söö, naudi, armasta Kreeka moodi
 
 
TULEVIK
 
Oleme leidnud oma tee ning õnnelikud, et saame toimetada sellega, mis meile meeldib ja on südamelähedane. Tänulikud, et meie teekonnal on kõrval toredad koostööpartnerid ja külastajad ning iga tore mats õlale – annab vaid jõudu edasi rühkida.
Plaanis on pakkuda üha suuremat valikut nii toodete kui seikluste osas. Igapäevaselt tegeleme, et leida just need kõige paremad maitsed, tooted ja seiklused, mis panevad silma särama ja jala tatsuma!
Tule külla! Hetkel on meil üle 350 erineva toote ja kohapeal saab alati miskit mekkida.
 
Epood 24/7 www.efood.ee
Esindus: Paldiski mnt 29, Tallinn, Mayeri ärimaja, hoovipool I korrus, avatud tööpäeviti kell 10.00 - 17.00, telefon 5300 9195, info@efood.ee; katrin@pullpunt.eu