Tootegrupid

Spargel, spargeluba

17.03.2022
Spargel, spargeluba

Spargeload maitsevad hästi ja on ka tõhus dieettoit, kuid on täheldatud ka, et spargli söömine ennetab “sõralise” levikut, kaitseb südamehaiguste eest ning tugevdab immuunsüsteemi. Aitab hoida näonahka ilusana ning juuksed muutuvad ilusaks.Rahvatarkus teab rääkida ka maksa-ja neeruhaiguste, podagra puhul tasuks spargeluba süüa.

Jah – spargeluba sisaldab rohkelt mineraalaineid (raud,seleen,kaalium, naatrium, fosfor) kui ka vitamiine (C,A,B,E) foolhapet, mis aitab raual meie organismis imenduda. Spargeloas kiudained aitavad soolestiku tegevust korras muide hoida. Muide – spargelubades on ohtralt prebiootikume, mis muide stimuleerivad soolebakterite paljunemist, toetavad seedimist ja soolestiku tühjendamist. Kel kõhukinnisusele on kalduvus  - sparglit sööma!

Spargeluba on ka nn looduslik diureetikum ning targemad on väitnud, et spargeloa krõmpsutamine aitab pohmelli korral.

Meie spargeluba sisaldab vähe kaloreid – kõigest 24kcal 100g kohta. Meie kollane spargeluba on soolvees ning mõnus suutäis. Peale avamist tasub hoida jahedas ja paari päeva jooksul tarbida sest Natureta tooted ei sisalda säilitusaineid.

Vahemereline köök on tervislik!

 

https://efood.ee/et/a/kollased-spargeload-soolvees-540g

 

www.efood.ee 

 

Image