Tootegrupid

Mineraalvesi Radenska ja Fructal osales jooksumaratonil!

19.06.2020
Mineraalvesi Radenska ja Fructal osales jooksumaratonil!
13.juunil, laupäeval toimus Eesti esimene eriolukorrajärgne jooksumaraton! Ühtlasi tähistas Marathon100 vedaja Janek Oblikas oma 100. maratoni läbimist. Tubli!
 
Suurepärane ilm ei halastanud aga jooksjatele ning seda magusam on ju iga osaleja osalemine. Palju õnne võitjatele ja kõikidele osalejatele! Järgmiste jooksudeni!
Mineraalvesi Radenska on sportlaste hulgas hinnatud ning Radenska on kuldsponsor erinevatel suusaaladel kui ka jalgrattaspordis ja jooksus. Kes tegeleb jooksmisega, teab hästi
Radenska Kolme Südame Maratoni
ja selle aasta juba 40 maraton lükati järgmisesse aastasse https://www.maraton-radenci.si/en/ Võimalus osaleda ka sinul!
  
Taastumiseks ja organismi vundamendiks on Radenska mineraalvesi parim valik!
Nii pole ime, et eFood.ee on rõõmuga valmis Marathon100 jooksumaratonil õla alla panema ja väga hea kooslusega mineraalvesi Radenska leidis koha auhinnana võitjate hulgas.
 
 
100% positiivne. Parim peedimahl Fructal!
 
Ei saa üle ega ümber peedimahla kasulikkusest ja, et mahlast kasu oleks, on vaja tarbida seda kuurina. Peedimahl peab olema tõesti hea sest üldiselt kipub „mudamaitse“ mitte just lemmikmahla valikusse. Oleme superhüper õnnelikud, et lõpuks ometi on olemas peedimahl, mis maitseb mullavabalt! Ka Fructal tooted leidsid tee auhinnaletile ning rõõmustame, et võidumehed saavad head ja paremat enda toidulauale!
 
Ka sina võid saada parimaks! Tuleb lihtsalt rohkem trenni teha ja toita ennast targalt! Sest oleme need mida sööme ja joome! Oleme terved ja aktiived!
 
www.efood.ee
 
#maraton#võistlused#mineraalvesi#sport#radenska#peedimahl#fructal#efoodee#kasulik#tervis#taastumine#parimadtooted#suvi#aktiivsus