Tootegrupid

Milliseid üllatusi sussi sisse ootavad erinevad tähemärkide esindajad?

27.11.2020
Milliseid üllatusi sussi sisse ootavad erinevad tähemärkide esindajad?

Hea sõna õigel hetkel öelduna võib maailma pahupidi pöörata. Käes on peagi advendiaeg ning parim võimalus on sõnadeta öelda, et me hoolime, toreda tervisliku üllatusega! Milliseid advendi pisiüllatusi erinevate tähemärkide esindajad tegelikult ihkavad?


Jäär
Jäär on oma loomult tegutseja ning armastab olla aktiivne. Samuti armastab ta üllatusi ning ta on kindel, et jääb alati nooreks sest täiskasvanud olla on igav. Nii sobib talle advendimaiustuseks midagi tervislikku ja samas lapselikult rõõmsat! Tööl lauanurgale, aknalauale asetatud sussi sisse või õhtul padja alla panna on  ideaalne fruit & veggie mahl.
Roheline pakend mõjub jäärale turgutavalt,  peedi– ja põldmarjamahl on tervislik ning ideaalne aktiivsele tegutsejale ning maasikas meeldib ju alati lastele.  
Jäär kindlasti joob oma mahla ise ära ning küllap ronib sõnni juurde, et osa saada tema jõuluüllatusest.


Sõnn
Sõnn pigem armastab rahulikumalt aega veeta ja küllap ei oska oodata, et keegi võiks teda üllatada. Kui aga sa seda teed, võid kindel olla, et järgmised pool aastat on ta mõtetes väga tänulik ning küllap märkamatult ka sinu kõrval, soovides pakkuda kindlustunnet. Pista talle vaikselt taskusse väike komm või batoon ning parimaks valikuks on hea turvaline minibatoonid metsamarjadega.
Minibatoonid metsamarjadega 10 tk annab sõnnile kindlustunde, et päevajooksul tühja kõhutunde peletamiseks on taskus rohkem kui üks söödav asi. Parajalt magus ja samas hapukas maitse toob päikese silmadesse, et turvaliselt päev õhtusse veeta sest jõudu tuleb ju hoida ning vahepeal juurde ammutada.
Kuigi jäär on oma osa juba minibatoonikotist endale saanud, pakub kohusetundlik sõnn oma advendimaiustust amburile, kellel muidugi on pakkuda alati minibatoone vastu. Nii nad üksteisele üllatusi tänaseni teevad.


Kaksikud
Kaksikud on suured suhtlejad ning uudishimulikud. Seega saab üllatuse tegemine omamoodi põnevaks sest küllap ta rahmeldab igal pool, igal hetkel. Muidugi meeldib talle kõik uus ja huvitav ning kui sul õnnestub poetada lauanurgale või sussi sisse miskit – ei jäta ta sind südamest tänamata.
Pisikeseks advendimaiustuseks ei saa olla miskit kõrbisevat (sest ta kuulmine on hämmastavalt hea) kuid pilkupüüdev ning parimaks tervislikuks valikuks on suhkruroo pakendis granaatõuna mahl!
Loodussõbralik pakend meeldib kaksikule alati ning energiakulutajana vajab ta alati ühte head granaatõunamahla, mis paraja portsu vitamiinidega teda kostitab.
Kaksikud on juba kõikide sõpradega „asjatanud“ ning oma mahla ammu ära joonud. See eest leiad sa kaksikud juba veevalaja juurest ning pool mustikabatooni on ta ka ammu pintslisse pistnud.
 
Vähk
Vähk armastab naudinguid ning head sööki. Kindlasti on tal kujunenud välja oma lemmikmaiustused, mida krõbistada. Ka hind on talle oluline, siiski olulisemaks on talle tema soovidega arvestamine. Seega tasub teda kuulata ning koguda vihjeid. Kuid kindlasti hindab ta klaaspudelis hapukirsi mahla.
Hommikune vitamiinipomm lööb silma särama ning ilusast klaaspudelist saab teha kauni dekoratsiooni aknalauale või pliiatsitopsina kasutada -  meenutamaks, et sa talle sõnadeta aitäh ütlesid.
Vähk tunneb rõõmu alati teiste seltskonnast ning teeb ettepaneku, et kalad ning lõvi võiksid oma advendiüllatust jagada ka teistega.


Lõvi
Lõvi armastab luksust ja talle meeldib kui talle kingitusi tehakse. Seda igal hetkel ning loomulikult ootab ta advendiajal sinu tähelepanu. Varakult on ta jõulusussid välja toonud ning annab vihjeid, et ootab päkapikke. Ta lausa loob võimalusi, et saaksid miskit toredat taskusse või lauanurgale poetada ning kui ta avastab, et tema pingutused on viljakandnud – siis tema siirast lapsikut rõõmu on kuulda kaua. Lõvile sobib ideaalselt energiabatoon tumeda šokolaadiga ja apelsiniga. Suvine suutäis rammusa tumeda šokolaadiga paneb lõvi nurruma.
Küllap lõvi naudib mõnuga šokolaadi-apelsinibatooni ja ootab homme järgmist.
 
Neitsi
Neitsi hindab üllatusi, mis aitavad teda paremaks ja kiiremaks muuta. Samuti meeldib talle leida sussi seest miskit tervislikku ja maitsvat. Talle meeldib elada tervislikult ja hindab väga kingitusi, mis teda sellel teel aitavad püsida. Päkapikul on mõistlik sussi sisse poetada spordibatoon. Eriti hea valik on krõmpsuv banaani-õuna energiabatoon rikastatud magneesiumiga. Spetsiaalne spordibatoon (ideaalne jalgratturitele) viib neitsi mõtted spordile ning ei lähe kaua kui näed teda trenni/õue minemas.
Neitsi peaks rohkem suhtlema skorpioniga või kaladega kellega koos põnevaid seiklusi ette võtta ning mõelda üheskoos kuidas teisi tähemärke adventide ajal üllatada.
 
Kaalud
Kaalud armastavad pisikesi üllatuskingitusi alati. Loomulikult naudib ta tähelepanu ja kui lisad advendimaiustusele juurde pisikese pöördumise – näed kuidas kaalud sulavad. Suurepärane on talle sussi sisse poetada üks smuuti. Suure maiustajana on mõistlik vahepalaks kommidele ja šokolaadile üllatusena pakkuda tõesti tervislikku smuutit. Virsikusmuuti on rikastatud inuliiniga, mis sobib seedimisele ning aasta viimasel kuul kulub suurimale toidugurmaanile selline vahepala alati ära.
Kaalud on lahked jagajad kuid gurmaanina sööb ta alati paremad "asjad" ära. Ometi naudib ta jäära oskust sõnnilt advendimaius kätte saada ning püüab isegi sealt tükikese saada.


Skorpion
Kui vajad pisikest maiustust skorpioni tähemärgi esindajale siis tema jaoks on oluline märksõna turvalisus. Seega on sussi sisse mõistlik pista porgandi-apelsini energiabatoon. Porgand on tuttav ja turvaline ning riisipaberis batoon skorpioni täheesindajale piisavalt üllatav.
Toorbatoon porgandi-apelsiniga on tõesti kaetud riisipaberisse, mis on söödav. Parajalt hapukas, tervislik vahepala on hea igasse päeva. Annab energiat ning sobib hästi tööpäeva, trenni, koolipäeva vahepalaks.
Skorpion on üllatunud, et tema porgandienergiabatooni vastu teised huvi tunnevad, seetõttu sööb ta mõnusa maiuse ruttu ära.


Ambur
Ambur nagu ikka detsembris sündinud esindajale sobilik – tõeline advendiaja esindaja. Küllap kuuled teda jõululaule ümisemas juba oktoobris ning jõulusussid juba ammu aknalaual päkapikke ootamas. Loomulikult ootab ta pisiüllatusi ning magusaid maiustusi. Ideaalne on talle mitu korda päevas taskusse poetada pisikese minibatooni maasikaga. Tervet pakki ära talle kingi vaid ikka ükshaaval ning sa näed kui õnnelik on ambur!
Ambur lahkelt on jaganud enda minibatoonid teistega ja lauldes jõululaule, otsib internetist www.efood.ee epoodi, et ise kastitäis neid endale osta.


Kaljukits
Kaljukitse esindajale sobib alati sussi sisse peita nii kommi kui mahla. Üllatus on talle alati üllatus ning tunneb isegi pisut kohmetust, et kas tõesti… Südames on ta äärmiselt liigutatud ning kindlasti jääb talle see hetk pikaks ajaks meelde. Küllap ära imesta kui jaanikuul on sinu tasku pistetud pisike meelehea sest ega kaljukits „võlgu“ jää. Talle on mõistlik midagi värvilist pakkuda ning selleks on ideaalne 100% maasikamahl. Annab jõudu ja on silmale meeldejääv.
Küllap kaljukits rõõmustab, et keegi teda tähele pani ning on arvutisse juba tabeli teinud kuhu märgib üles – kes ja mida kinkinud on. Jaanikuul näeme!

Veevalaja
Veevalaja on oma loomult unistaja. Ta hindab kui oled teda meeldes pidanud. Talle meeldib teadmine, et sa teda mäletad ja mitte niivõrd maius, mille ta sussi seest leiab. Kuid silmad tal säravad ning tervislik amps meeldib talle ikkagi alati. Pista sussi sisse mustika energiabatoon. Just see batoon on veevalajale tervislik vahepala ja magneesium kulub unistavale veevalajale alati ära. Veevalaja armastab jalutada metsas ning ei imesta kui suvel veevalaja esindaja tassis koju ämbrite viisi mustikaid, mida kohusetundlikult kõikidele tuttavatele laiali jagas - seega mustikabatoon viib teda mõtetes suvisesse aega - aastaaeg, mida ta samuti fännab.
Veevalaja pakub hea meelega oma mustikaenergiabatooni ning lisaks võtab ta välja mustikamoosi, et seda kõigi teistega jagada. Ja pole ime, et kõik teised tähemärgi esindajad toovad miskit hääd tallegi.Peagi on tema advendisuss maiustusi täis.
 
Kalad
Kalad on tundlikud kuigi nad ise seda tunnistada ei soovi. Pealegi nad ise ka ei tea, mida täpsemalt soovivad aga üllatus meeldib neile. Seega tasub kaladele julgelt miskit advendiks kinkida. Soovitame omaltpoolt 100% ananassimahla sest juba hommikul vajavad nad selget silmavaadet ja säravat tuju. 100% ananassimahl on vitamiinilaks ning talvisel ajal annab piisavalt energiat, et kalake saaks rõõmsalt lainetel möllata. Et veelgi paremini päev õhtusse saata, tasub kalal külastada veevalajat – tema sussi seest leiab nii mõndagi põnevat veel!
 
Mõnusat algavat detsembrikuud ja sussi sisse leiab meilt miskit alati!

eFood.ee