Tootegrupid

Euroopa parim naiskokk ja Sloveenia tooted

22.09.2022
Euroopa parim naiskokk ja Sloveenia tooted
Sloveenia saab uhke olla.????
Kobarite linnas, Hiša Franko perenaine Ana Roš on maailma parimate kokkade edetabelis 9. kohal kinnitades eelmise aasta positsiooni olla TOP 10 hulgas ning tõusis taas parimaks naiskokaks! Best Chef Awards kuulutas paremajärjestuse Madridis galaüritusel ning nii on Ana Roš kindlustanud endale väärika koha kulinaarse eliidi seas.
 
Lisaks pälvis peakokk ka “Parima koka” auhinna kvaliteetse kohaliku tooraine kasutamise eest oma roogades, ainulaadset kulinaarset kunsti ja käsitööd, Ana keskendumist ja sihikindlust kasutada parimaid, kohalikke koostisosi.
Auhind tuli nüüd, vaid kaks nädalat pärast seda kui Hiša Franko restoran sai kolmandat aastat järjest kaks Michelini tärni.
 
Ana ise ütleb, et tal on tõesti hea meel, et ta on saavutanud nii kõrge aukoha ning olla taas kõrgeima tunnustusega naiskokk.
 
Meil on kõike seda äärmiselt meeldiv teada sest Hiša Franko restorani teame ammu ning nii paljudele soovitanud külastada just seda restorani Kobarite linnas. Rääkimata ajaloolisest majast, kus Ana Roš tegutseb, väärib omaette külastust.
 
Ja eriti tore on teada, et ka meie oleme Sloveenia kohaliku tooraine austajad sest muidu me ei tooks juba üle kaheksa aasta sealt piirkonnast parimat Eestisse (www.efood.ee)
 
Meile meeldib kokata ja katsetada. Just täpselt samamoodi on Ana oma teekonda alustanud, mille tippu ta tänaseks on jõudnud.
 
Õnnitleme❤️❤️❤️
 
Meie oleme Hiša Frankos käinud, kas sina ka?