Tootegrupid

Loosimised ja mängud

26.01.2021
Loosimised ja mängud

VÕIDA, LAIGI JA JAGA ehk erinevad loosimismängud või hoopis KINGITUS, AUHIND ehk võida auhind, mis loositakse välja kõigi vastajate vahel, millalgi…

  • Auhinnaks suurepärane toode ning selleks, et osaleda loosis JAGA, LAIGI LEHTE JA VÕIDA

Erinevad loosimängud ja auhinnamängud on üheaegselt põlatud kui ka armastatud ja kas teadsid, et üsnagi rangete reeglitega kaetud. Paljude jaoks tuleb üllatusena, et FB reeglid keelavad „jaga enda või sõbra ajajoonel osalemiseks“, „lisa sõpru kommentaari, et osaleda“. Vot sulle... 

Erinevate mängude korraldajatega (firmadega) vesteldes ja ka meie endi viie aasta kogemused panevad mõtlema, miks ja kuidas korraldada erinevaid auhinnamänge. Mis on õige, eetiline ja mida teha, et mitte eksida ning, et oleks tore kõigi jaoks?

Miks sina osaled FB loosimistel?

Võime kinnitada, et piisab postitada postitus kus mingi ajavahemikul  loosime välja auhinna, siis õige pea ilmuvad välja isikud, kes on korjanud tekstist välja sõnad „KINGITUS“, „AUHIND“ ja me ei oskagi öelda kas võidulootusest „jagatud“ omakorda ka lisab.

Viie aasta jooksul oleme väljaloosinud üsnagi märkimisväärse koguse kingitusi-auhindu, millele paraku järgi ei tulda. On olnud ka juhus kus reeglites on kirjutatud täpselt, mis on auhinnaks ning kuidas selle kätte saab kui võitja on pahane, et tema tahab teistsugust auhinda ja kättegi tahab saada teisiti kui reeglites kirjas...

Detsembris oli meil auhinnaloos tavalisest erilisem.  Päkapikusussis on igal hommikul uus üllatus ootamas, ootas ka meie efoodi jõuluvana igal hommikul uuel lehel, uue auhinnaga ning võimalus võita oli väga hinnalisi, kasulikke, maitsvaid kingitusi.

Paraku jäi silma, et lihtsalt kopeeriti eelpool vastanute vastuseid ning ei loetud mängureegleid, mis sai hoole ja armastusega kokku seatud.  

Võitjaid loosides oleme kasutanud „fortuunade“ abi, kelleks on olnud inimesed kes juhuslikult just sellel hetkel meie esinduspoes on viibinud.

Meie üllatuseks võitjad ühendust üldiselt ei võta (kuigi sõnum saadetud ja kommentaarides nimi avalikustatud) jääb paraku mulje, et loosimistel osalejal lihtsalt osaleb teadmata põhjust, miks osaleda.

Jääb mulje, et osaletakse lihtsalt seepärast, et midagi antakse aga mida ja miks. Tasuta saab, sellepärast?

Osale, mängi ja võida efood.ee mängudes kui naudid kvaliteetset toodet, oled valmis maitsma vahemerelist kööki, katsetama huvitavaid maitsekooslusi. Osale, mängi ja võida kui tunned tõesti huvi ja soovi, mitte lihtsalt niisama ning seetõttu.....tasub meie kodulehte, instagrami kui ka FB lehte jälgida, sest mine tea, millal järgmise loosimise jälle teeme!

Seni avastame maailma toiduga ja see on põnev!