Tootegrupid

Kaltsium

14.05.2020
Kaltsium

Radenska on kaltsiumirikas mineraalvesi!

Lihaste krambid, kalduvus osteoporoosile, luude pehmumine, kergesti lagunevad hambad, katkevad juuksed, teinekord südamekloppimine ja käte-jalgade tuimus… see kõik on märk kaltsiumipuudusest!

 

Kaltsiumi on vaja: struktuursete funktsioonide täitmiseks, kuuludes organismi luukoe, hammaste ja teiste kudede koosseisu, kudede ainevahetuses kindlustades veresoonte seinte normaalse läbilaskvus, lihaste normaalse töö tagamiseks, vere hüübimisprotsessides, vererõhu ja vere kolesterooli taseme reguleerimiseks, neerude normaalseks funktsioneerimiseks, närviimpulsside edasikandumiseks.

 

NB!  Kaltsium imendub vaid koos magneesiumiga! Ja see on oluline, et kaltsiumi ning magneesiumi omavaheline vahekord oleks õige!

Magneesiumi tasakaalustava mõjuta võib kaltsium tekitada veresoonte kokkutõmbumist, vererõhu tõusu ja põhjustada peavalu ning kaltsium ei imendu.

 

Radenska  mineraalvesi on just oma koosluse tõttu eriline ja hinnatud! Täpselt õige vahekord ja mineraalsuse rikkalisus on pärl, mida me loodusest saame!