Tootegrupid

Rosinarumm "Domači" 40% 0.5l

Tootekood: FRU671729
EAN: 3838945671729
Kaubamärk:
Ühik: pudel
Laoseis: 113
Hind:
9,90 €

19,80 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Rosinatest kodune rumm, midagi erilist rummi maailmast.

Koostis: erilisel retseptil põhinev rosinarumm, millele on lisatud karamell
Päritolu: Lõuna-Sloveenia/ Itaalia, geograafilise tähistusega
Kangus: 40%

Pakend/kogus: klaaspudel, keeratava korgiga, 0.5l
Kast: 6 pudelit
Aroom: magus, karamelline, rummine

Värsus: pehme kuldpruun
Serveerida: jahedalt, jääkuubikutega. Sobib tee sisse ja ideaalne kokteilide valmistamiseks (sega õuna või pirnimahlaga, sobib ka kuuma õunamahlaga segamiseks), kookide valmistamiseks, toidud kuhu on vaja lisada rummi

Kirjeldus: rosinarumm on populaarne jook, mida kasutatakse kokteilide, punši, grogi valmistamiseks. Samuti ideaalne teega ja kohviga ning sobib hästi kondiitritoodete valmistamisel, lisades maiustustele suurepärase rummi maitse. 
Rosinarummi võib juua ka traditsiooniliselt või tehes põnevaid kokteile. Talvisel perioodil kuuma õunamahlaga saab põneva glögi. Domači ehk kodune rumm on üks äratuntavamaid rumme ning spetsiaalse retsepti järgi toodetud rosinatest on rosinarumm iseloomuliku aroomiga ja maitsega. 


Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib teie tervist kahjustada.

Ajalugu: Sloveenia kuulus kunagi Austria-Ungari impeeriumi koosseisu ning kuna impeeriumil puudus juurdepääs troopilistes piirkondades asuvatele piikondadele siis üritasid rummitootjad algselt asendada suhkruroo, melassi maitse- ja värvaineseguga. Seda jooki kutsuti algselt rummiks, ja hiljem sai sellest Domaci rummi ajalooalgus, tehes rummi tänaseni rosinatest.

Sarnased tooted

Konjakliklaas annab heale joogile ruumi, mida jook väärib. Konjakliklaas on suurepärane meie Prior jookide serveerimiseks.

Tootekood: FRU200100 ,   Laoseis: 5 ,   Color:
3,90 €