Tootegrupid

Vähem rasva, rohkem muskleid

01.09.2019
Vähem rasva, rohkem muskleid
Kliinilised uuringud Radenska Klassik mineraalvee kohta on olnud väga head! 
 
On teada fakt, et see mineraalvesi on väga hea kaltsiumi,magneesiumi, naatriumi, kaaliumi ja klooridide allikas. Läbiviidud veeuuringud arstiteaduskonna ekspertide poolt Sloveenias, Mariboris asuvas Tervise Instituudis, kinnitavad mineraalvee Radenska Klassika uutest kliinilisteuuringute tulemustest: regulaarne mineraalvee tarbimine vähendab kehakaalu, kehamassiindeksi ja rasva kehas ning soodustab lihaste kasvu ja suurendab mineraalide hulka. 

See on tõesti unistuste kombinatsioon ning tekib küsimus, kas Radenska Klassika sobib kõigile?

Doktor Averelija Cencič (Terviseinstituut Mariboris, Sloveenia) juhendamisel uuriti Radenska Klassika mineraalvee sobivust sportlaste, mitte aktiivsete inimeste, nii naiste kui meeste hulgas. Tulemused veensid, et mineraalvesi sobib kõigile. Igapäevase tarbimise tulemusena (kolm kuud) vähenes kehakaal keskmiselt 2kg. Juues iga päev 1,5 liitrit Radenska Klassika mineraalvett muutmata käitumis- ja toitumisharjumusi, siis tõesti, keskmiselt kehakaal väheneb 2 kilogrammi. Samuti avastasid teadlased, et Radenska Klassika mineraavett tarbides väheneb kehamassiindeks kui ka rasvamass. Sportlased ja raske/füüsilise koormusega inimesed (sõltumata vanusest) oli märgata lihaste kasvu ning lisaks suurenenud mineraalide hulk. Radenska Klassika on suurepärane toidulisand.

Aktiivne eluviis: Radenska Klassika on suurpärane sportlasele, füüsilise/raske töö tegijatele, neile kes soovivad stimuleerida lihaste aktiivsust ja kasvu.

Mitteaktiivne eluviis: Radenska Klassika on suurpärane mitteaktiivsetele inimestele - regulaarselt juues Radenskat aitab mineraalvesi vähendada liigset kehakaalu ja keharasva ning aitab kaasa üldisele heaolule.

 Eakad: hea võimalus tagada ja parandada organismi mineraalide hulk ning imendumine. Lisaks on suurepärane lihastele. 

Radenska Klassika on sobilik kõigile!

 

Image